Specjalista/tka ds. obsługi klienta i sprzedaży- j. francuski lub j. niemiecki

Numer referencyjny
335/2024
Data dodania
20.05.2024
Data ważności
30.06.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
TEMARED Sp. z o.o.

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
- warunek konieczny,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- gotowość do uczenia się specyfikacji oferowanych produktów,
- obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Zakres zadań

Twój zakres obowiązków:
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,
- wizyty u obecnych i potencjalnych klientów podczas delegacji służbowych,
- kompleksowa obsługa zamówień od klientów,
- odpowiadanie na zapytania Klientów (odnośnie terminów realizacji zamówień, dostępności produktów itp.),
- wspieranie Klientów w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu.

Oferowane warunki

To oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych,
- pełne wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony zespołu,
- benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe,
- możliwość wykorzystania języka obcego w praktyce,
- szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy,
- niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik.

Sposób aplikowania

CV prosimy przesyłać na adres mailowy- praca@temared.com