Specjalista/tka dział zakupów

Numer referencyjny
336/2024
Data dodania
20.05.2024
Data ważności
31.07.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Zakupy/Zamówienia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
TEMARED Sp. z o.o.

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:
- doświadczenie na stanowisku kupca/zaopatrzeniowca,
- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
- umiejętności negocjacji i budowania relacji z dostawcami,
- wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Mile widziane:
- znajomość Comarch XL.

Zakres zadań

Twój zakres obowiązków:
- wyszukiwanie podwykonawców wybranych elementów/ detali,
- przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza porównawcza otrzymanych ofert,
- negocjowanie warunków handlowych,
- przygotowywanie umów i składanie zamówień,
- monitorowanie terminowości dostaw,
- koordynacja i nadzór nad realizacją usług przez podwykonawców.

Oferowane warunki

To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie osiągającej sukcesy na rynku międzynarodowym,
- wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy,
- benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Sposób aplikowania

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@temared.com